Chirurgia stomatologiczna - Twój dentysta Kraków
Zadzwoń i umów się na wizytę !

12 262 96 13

Chirurgia stomatologiczna

stomatolog krakówChirurgia stomatologiczna wymaga dużego doświadczenia lekarza oraz specjalistycznego instrumentarium. Oddajemy to wszystko w Twoje ręce! Lek.stom. Paweł Jabłoński posiada specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Niezbędne doświadczenie zdobywał w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo Twarzowej, Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej CMUJ w Krakowie, w Ambulatorium Chirurgii Stomatologicznej Miejskiego Centrum Stomatologii Nowa Huta oraz w Konsultacyjnej Poradni Chirurgii Stomatologicznej Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Krakowie. Obecnie wykonuje zabiegi w znieczuleniu ogólnym w największej klinice na podhalu. 

       

          Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem umożliwiającym wykonywanie zabiegów na kości w sposób najmniej urazowy - tzw. fizjodyspenserem renomowanej japońskiej firmy NSK. Urządzenie to zapewnia precyzyjne sterowanie prędkościa i momentem obrotowym wiertła oraz wydajnym chłodzeniem pola zabiegu solą fizjologiczną.

          W swojej ofercie posiadamy także laser diodowy BTL, niezastąpiony przy precyzyjnej plastyce tkanek miękkich jak np podcięcie wędzidełka, konturowanie dziąsła wokół korony, czy odsłanianie zatrzymanych ósemek. Na tym jednak nie kończą się jego możliwości. (więcej na http://www.btlnet.pl/catalogue/stomatologia/litemedics/)

          Posiadamy nowoczesne urządzenie do elektrochirurgii umożliwiwające bezpieczne i precyzyjne cięcie, koagulację lub obydwa równocześnie, czyniąc każdy  zabieg bezpieczniejszym, szybszym i niemal całkowicie bezkrwawym.

          Boisz się usuwać zęby? Planujesz w przyszłości implanty? Polecamy atraumatyczne (bezurazowe) i całkowicie bezbolesne usuwanie zębów przy użyciu specjelnej dźwigni Bennex II -więcej na https://www.youtube.com/watch?v=J4mnc6KUqbc

          Profesjonalnie, bezboleśnie i bardzo sprawnie wykonujemy wszystkie zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Możesz nam zaufać!