O nas - Twój dentysta Kraków
Zadzwoń i umów się na wizytę !

12 262 96 13

O nas

Lek.stom. Anna Fortuna

Zdrowy uśmiech to nasze dobre samopoczucie i pewność siebie.

Jabłoński krakówUkończyła studia dentystyczne na Oddziale Stomatologii Wydziału Lekarskiego UJ w Krakowie w 2003r. Staż podyplomowy odbyła w Miejskim Centrum Stomatologii "Śródmieście". Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w NZOZ "Bałtycka" oraz w Centrum Zdrowego Uśmiechu. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej. Obecnie prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną. Stale aktualizuje swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach stomatologicznych. Jej specjalnością jest stomatologia estetyczna.

 

 

 

 

 

 

 

 

Lek.stom. Paweł Jabłoński specjalista chirurgii stomatologicznej

Chirurgia to moja pasja.

Fortuna krakówUkończył studia w Oddziale Stomatologii Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2003r. Od 2003 do 2009 pracował w Ambulatorium Chirurgii Stomatologicznej w MCS Nowa Huta. Od 2004 prowadzi prywatną praktykę ogólnostomatologiczną. Od 2007 do 2011r. rezydent w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej UJ w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Rydygiera w Krakowie gdzie odbywał studia specjalizacyjne w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Od 2011 do 2013 rezydent  w Konsultacyjnej Poradni Chirurgii Stomatologicznej Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Krakowie. W 2013 uzyskał specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Od 2013r pracuje w jednej z największej prywatnej klinice stomatologicznej na Podhalu. Przez cały czas od 2007 wraz ze wspólniczką prowadzi Prywatna Praktykę Grupową na ul.Saskiej w Krakowie, przekształconą w V 2021 w Podmiot Leczniczy z nową większą siedzibą przy ul. Łaszkiewicza 4 w Krakowie. Uczestnik wielu szkoleń, kursów i kongresów, członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego(PTS), Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo – Szczękowo – Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii(POLFACES).

Higienistka Katarzyna Kędzior

Spokój i pogoda ducha.

Stomatolog SaskaUkończyła Krakowską Medyczną Szkołę Polecealną w Krakowie w 2009 roku uzyskując dyplom Higienistki Stomatologicznej. Doświadczenie zawodowe zdobyła w ramach praktyki w tutejszym gabinecie, gdzie pracuje jako higienistka stomatologoczna od 2009 roku.