Znieczulenia Ogólne - Twój dentysta Kraków
Zadzwoń i umów się na wizytę !

12 262 96 13

Znieczulenia Ogólne

ZNIECZULENIE OGÓLNE UMOŻLIWIA 

BEZPIECZNE LECZENIE

 WSZYTSKICH ZĘBÓW PODCZAS JEDNEJ WIZYTY 

 

Lecznie zębów pod narkozą jest dedykowane dla:

  • osób z dentofobią ( panicznym lękiem przed leczeniem stomatologicznym, który jest tak duży,że uniemożliwia wykonanie zabiegu)
  • dzieci (u których wizyta u stomatologa wyowłuje płacz i lęk)
  • osób niepełnosprawnych
  • osób z chorobami psychicznymi lub neurologicznymi które uniemozliwiaja utrzymanie nieruchomej pozycji ciała podczas zabiegu
  • osób z silnym odruchem wymiontym

 

Kwalifikacja do zabiegu odbywa sie podczas konsultacji lekarza stomatologa i anestezjologa, podczas której pacjent otrzymuje plan leczenia, kosztorys oraz informacje o niezbędnych badaniach koniecznych do wykonania zabiegu.

Zabiegi wykonuje lekarz stomatolog ze specjalizacją w dziedzinie chirurgii stomatologicznej, majacy prawdopodobnie największe doświadczenie w tego typu zabiegach w tej części kraju. Zabiegi w znieczuleniu ogólnym, najczęściej u osób niepełnosprawnych lub dzieci, w ilości kilkudziesięciu miesięcznie wykonuje od 2004r

Od początku podania narkozy, aż do zakończenia zabiegu i wybudzenia pacjent znajduje sie pod opieką doświadczonego zespołu anastezjologicznego ( lekarza anestezjologa i pielęgniarki anastezjologicznej).

Znieczulenie odbywa się przy użyciu najnowocześniejszego aparatu do znieczuleń wiodacej marki Drager.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Chętnie odpowiemy na wszytkie pytania, rozwiejemy wątpliwości, a także zapewnimy komfortową i bezstresową atmosferę podczas każdej wizyty oraz bezbolesne wykonanie wszystkich zabiegów.