Leczenie w znieczuleniu ogólnym

ZNIECZULENIE OGÓLNE ( LECZENIE W NARKOZIE)

Znieczulenie ogólne to w pełni odwracalne, kontrolowane, czasowe i całkowite zniesienie bólu, świadomości i odruchów znieczulanej osoby. Wykonywane przez zespół stomatologiczny przy użyciu nowoczesnych leków i sprzętu. 

Leczenie zębów w znieczuleniu ogólnym 

Narkoza umożliwia kompleksowe,  bezpieczne leczenie wszystkich zębów podczas jednej wizyty. Daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu szczególnie wrażliwym na ból i stresującym się zabiegami dentystycznymi pacjentom. 

Leczenie zębów pod narkozą jest dedykowane :

  • osobom z dentofobią – czyli panicznym lękiem przed leczeniem stomatologicznym, który uniemożliwia wykonanie zabiegu
  • dzieciom – dla których wizyta u stomatologa wiąże się lekiem i płaczem uniemożliwiającym wykonanie koniecznego zabiegu
  • osobom niepełnosprawnym
  • osobom z chorobami psychicznymi lub neurologicznymi które uniemożliwiają im utrzymanie nieruchomej pozycji ciała podczas zabiegu
  • osobom z silnym odruchem wymiotnym
  • dla każdego kto ceni sobie komfort i czas

Znieczulenie ogólne Kraków

Kwalifikacja do zabiegu odbywa się podczas konsultacji z lekarzem stomatologiem i anestezjologiem. Pacjent otrzymuje wtedy plan leczenia, kosztorys oraz informacje o niezbędnych badaniach koniecznych do wykonania przed zabiegiem.

Podczas zbiegu nad bezpieczeństwem pacjenta czuwa wykwalifikowany i doświadczony zespół : lekarz anestezjolog i pielęgniarka anestezjologiczna. Po zakończeniu zabiegu pacjent w ciągu kilku minut odzyskuje świadomość. Po kilkudziesięciu minutach obserwacji, po uzyskaniu w pełni sprawności fizycznej, wraca do domu pod opieką osoby towarzyszącej.

Wykwalifikowany zespół oraz sprzęt najwyższej jakości jest gwarancją tego, że zabieg w narkozie zostanie przeprowadzony możliwie jak najbezpieczniej i najsprawniej. 

W Gabinecie Stomatologicznym Fortuna&Jabłoński w Krakowie zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym przeprowadza lekarz stomatolog ze specjalizacją w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. 

Dr Paweł Jabłoński posiada ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Tego typu zabiegi przeprowadza od 2004 r. Najczęściej u osób niepełnosprawnych i dzieci.

Znieczulenie odbywa się przy użyciu najnowocześniejszego aparatu do znieczuleń wiodącej marki Drager.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Bądźmy w kontakcie