Lekarze

Lek. stom. Paweł Jabłoński

specjalista chirurgii stomatologicznej

Chirurgia to moja pasja.

Ukończył studia stomatologiczne na Oddziale Stomatologi Wydziału Lekarskiego UJ w Krakowie w 2003 r. Doświadczenie zdobywał m.in. w Ambulatorium Chirurgii Stomatologicznej w MCS Nowa Huta, jako rezydent w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej UJ w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Rydygiera w Krakowie. W 2013 roku uzyskał specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Uczestnik wielu szkoleń, kursów i kongresów, członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego(PTS), Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo – Szczękowo – Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii(POLFACES). Obecnie zajmuje się niemal wyłącznie implantologią i implantoprotetyką, chirurgią stomatologiczną oraz leczeniem ogólnostomatologicznym w znieczuleniu ogólnym.

Lek. stom. Anna Fortuna

Zdrowy uśmiech to nasze dobre samopoczucie i pewność siebie.

Ukończyła studia stomatologiczne na Oddziale Stomatologii Wydziału Lekarskiego UJ w Krakowie w 2003 roku. Doświadczenie zawodowe zdobyła współpracując z krakowskimi klinikami stomatologicznym. Jest uczestniczką wielu kursów i szkoleń branżowych. Od 2004 roku prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną. W 2012 roku ukończyła studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej i kosmetologii dla lekarzy. W swojej pracy zawodowej szczególnym zainteresowaniem  darzy stomatologię zachowawczą, estetyczną oraz protetykę-  dziedziny, które pozwalają odmieniać wygląd pacjentów i przywracać im zadowolenie, komfort i pewność siebie.

Lek. dent. Karolina Kliś-Pogwizd

Uśmiech i kompetencje.

Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie ukończyła studia stomatologiczne w 2015 roku. Staż podyplomowy odbyła w NZOZ Primdent w Krakowie. W naszym gabinecie zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją i protetyką. W tym kierunku rozwija swoje kwalifikacje. Uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach z tego zakresu. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej. W trakcie studiów odbyła staż w University of Louisville School of Dentistry w Stanach Zjednoczonych. Do pacjentów zawsze stara się podchodzić z uśmiechem i zrozumieniem, aby pokazać, że wizyt u dentysty wcale nie trzeba się bać.

Lek. dent. Bartłomiej Sularz

Empatia i profesjonalizm

Dyplom lekarza dentysty uzyskał w roku 2006. Od początku swojej kariery Jego głównym zainteresowaniem stała się endodoncja mikroskopowa z elementami protetyki. Doktor Bartłomiej Sularz to prawdziwy profesjonalista, obdarzony dużą empatią i cierpliwością. W Gabinecie Fortuna & Jabłoński zajmuje się trudnymi przypadkami leczenia kanałowego pod mikroskopem zarówno pierwotnego jak i wtórnego.

Z racji swoich zainteresowań jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE), a także  Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego (ESE).

W pracy stara się zawsze sprostać oczekiwaniom Pacjenta, a także swoim, nieustannie dąży do perfekcji.

Lek. dent. Andrzej Stós

Zapał i wiedza

Ukończył studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w 2020 roku. Staż podyplomowy odbył w Miejskim Centrum Stomatologii Nowa Huta. Doświadczenie zawodowe zdobywał w prywatnym gabinecie stomatologicznym, oraz w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Krakowie. W pracy zajmuje się głównie endodoncją oraz stomatologia zachowawczą.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Bądźmy w kontakcie